• gallery-image
  • gallery-image

- Elektrická gitara -

Barbtone elektrická gitara vyniká nie len zvukom, ale aj dizajnom. Je vyrobená z dvoch kusov európskeho jaseňa, hmatnik z ebénového dreva a krk z kanadského javora.

Cena od: 1 100€

[unex_ce_button id="content_378m2k7bl,column_content_hv5homl0q" button_text_color="#000000" button_font="light" button_font_size="15px" button_width="auto" button_alignment="center" button_text_spacing="2px" button_bg_color="#ffd300" button_padding="15px 60px 15px 60px" button_border_width="0px" button_border_color="#000000" button_border_radius="0px" button_text_hover_color="#ffffff" button_text_spacing_hover="2px" button_bg_hover_color="#000000" button_border_hover_color="#000000" button_link="http://barbtone.sk/nezavazna-objednavka/" button_link_type="url" button_link_target="_self" has_container="" in_column="1"]NEZÁVÄZNE OBJEDNAŤ[/ce_button]

Emental

- Technická špecifikácia -

Telo:   Európsky jaseň
Krk:   Kanadský javor
Hmatník:   Eben

Snímače:   (s-h) RM - pickups
Pražce:   
Jumbo
Nultý pražec:   Kosť

Polohové značky:   Perleť
Picquard:   Breza
Povrchová úprava:   Lesklý nitrolak (telo),  Matný nitrolak (krk)

Barbtone elektrická gitara vyniká nie len zvukom, ale aj dizajnom. Je vyrobená z dvoch kusov európskeho jaseňa, hmatnik z ebénového dreva a krk z kanadského javora. Pre požadovaný zvuk sme zvolili kombináciu dvoch humbuckerov od značky RM-pickups. Hardvér je od firmy Gotoh.