• gallery-image
  • gallery-image

Green Caster

- Elektrická gitara -

Barbtone elektrická gitara je vyrobená pre hráčov, ktorí chcú obohatiť kapelu perfektným zvukom singlov a kobylkového humbuckera od značky RM-pickups.

Cena od: 800€

[unex_ce_button id="content_378m2k7bl,column_content_hv5homl0q" button_text_color="#000000" button_font="light" button_font_size="15px" button_width="auto" button_alignment="center" button_text_spacing="2px" button_bg_color="#ffd300" button_padding="15px 60px 15px 60px" button_border_width="0px" button_border_color="#000000" button_border_radius="0px" button_text_hover_color="#ffffff" button_text_spacing_hover="2px" button_bg_hover_color="#000000" button_border_hover_color="#000000" button_link="http://barbtone.sk/nezavazna-objednavka/" button_link_type="url" button_link_target="_self" has_container="" in_column="1"]NEZÁVÄZNE OBJEDNAŤ[/ce_button]

VYPOČUJ SI MA:

Green Caster

- Technická špecifikácia -

Telo:   Európsky jaseň
Krk:   Kanadský javor
Hmatník:   Indický palisander
Picquard:   Breza

Snímače:   (s-h) RM - pickups
Pražce:   
Jumbo
Nultý pražec:   Kosť

Kobylka:   Pevná, struny cez telo
Ladiace mechaniky:   Wilkinson Deluxe
Povrchová úprava:   Matný nitrolak

Barbtone elektrická gitara je vyrobená pre hráčov, ktorí chcú obohatiť kapelu perfektným zvukom singlov a kobylkového humbuckera od značky RM-pickups. Na telo je použitý európsky jaseň. Krk je vyrobený z kanadského javora, na ktorom je palisandrový hmatnik s jumbo pražcami.