- Dominik Barbuščák -

Milujem hudbu natoľko, že som sa stal jej súčasťou.

Ako to začalo?

Volám sa Dominik Barbuščák a hudobným nástrojom sa venujem od roku 2008. Začalo to klasickou akustickou gitarou s troma akordami, ktoré vo mne prebudili vzťah k hudbe. Moja túžba hrať a rozvíjať svoj talent, ma priviedla k elektrickej gitare a basgitare.

Počas týchto rokov som zisťoval všetko, čo sa týka výroby gitár a chopil sa roboty. Začalo to bežnou výmenou strún, nastavením dohmatov, až po kompletnú výrobu strunových nástrojov, ktorá začala v roku 2015.

Ako pracujem?

Mojim cieľom je vyrobiť hudobný nástroj ručne, preto využívam čo najmenej moderných technológií pre dodržanie požadovaného zvuku a jedinečného pocitu z hry.

- INSTAGRAM -

Zákulisie výroby

[instagram-feed]
[unex_ce_button id="content_4n79tpn7p" button_text_color="#000000" button_font="light" button_font_size="15px" button_width="auto" button_alignment="center" button_text_spacing="2px" button_bg_color="#ffd300" button_padding="15px 60px 15px 60px" button_border_width="0px" button_border_color="#000000" button_border_radius="0px" button_text_hover_color="#ffffff" button_text_spacing_hover="2px" button_bg_hover_color="#000000" button_border_hover_color="#000000" button_link="https://www.instagram.com/barbtone/" button_link_type="url" button_link_target="_blank" has_container="1" in_column=""]SLEDOVAŤ[/ce_button]