• gallery-image
  • gallery-image

Classic Sound

- Elektroakustická gitara -

Barbtone elektroakustická gitara v tvare, ktorý padne do ruky. Vrchná doska je vyrobená z cédrového dreva, luby a zadná doska z afrického Ovangkolu.

Cena od: 750€

[unex_ce_button id="content_378m2k7bl,column_content_hv5homl0q" button_text_color="#000000" button_font="light" button_font_size="15px" button_width="auto" button_alignment="center" button_text_spacing="2px" button_bg_color="#ffd300" button_padding="15px 60px 15px 60px" button_border_width="0px" button_border_color="#000000" button_border_radius="0px" button_text_hover_color="#ffffff" button_text_spacing_hover="2px" button_bg_hover_color="#000000" button_border_hover_color="#000000" button_link="https://barbtone.sk/nezavazna-objednavka/" button_link_type="url" button_link_target="_self" has_container="" in_column="1"]NEZÁVÄZNE OBJEDNAŤ[/ce_button]

VYPOČUJ SI MA:

Classic Sound

- Technická špecifikácia -

Vrchná doska:   Červený céder
Zadná doska:   Ovangkol
Luby:   Ovangkol

Lemovanie:   Európsky javor
Krk:   Európsky javor
Hmatník:   Európsky javor

Barbtone elektroakustická gitara v tvare, ktorý padne do ruky. Vrchná doska je vyrobená z cédrového dreva, luby a zadná doska z afrického Ovangkolu. Krk, hmatnik a lemovanie gitary sú vyrobené z európskeho javora. V gitare je osadený piezo snímač s mikrofónom od značky Fishman.